Lampiony Kapliczki Znicze NOWOŚCI 2018 – znicze w wyjątkowych ujęciach wideo

Prezentujemy Państwu kolejna część najnowszej Kolekcji zniczy na rok 2018 od firmy ZNICZ POLSKI z miejscowości Kałuszyn w województwie mazowieckim. Znicze tej firmy są wyjątkowej jakości zawsze z wkładami które zapewniają maksymalnie długi czas palenia bez okopcenia szkła znicza.

Znicz z małego szkła. Skromny znicz z wkładem wymiennym. Duża zgrzewka zniczy z wkładami wymiennymi.

Najnowsza kolekcja na święto wszystkich zmarłych na 2018 rok. Znicze artystyczne szklane zdobione cyrkoniami w kilku wersjach kolorystycznych.

Wyjątkowa monumentalna kapliczka z szkłem tęczowym. Duży znicz z ramką zw kolorze złotym lub srebrnym. Flaris kapliczka okolicznościowa na pomnik po naszych bliskich.

Produkcja oraz projektowanie zniczy artystycznych dla hurtowni, domów pogrzebowych oraz supermarketów. Wyjątkowe wzornictwo, wyśmienita jakość oraz niepowtarzalne wzory tylko w firmie Znicz Polski.

LAMPIONY NOWOŚCI 2018 ROK. Zakład produkcyjny – Fabryka zniczy PRZEDSTAWIA NOWOŚĆ 2018 na sezon wszystkich świętych wyjątkowy mały ELEGANCKI ZNICZ z parafinowym wkładem wymiennym.

Lampiony nowości na cmentarzach na wszystkich świętych. Najnowszy zestaw zniczy na sezon 2018. Znicz Z320 klasyczne szkło w nowym wydaniu. Skromna forma wyjątkowego światełka do nieba.

Lampion Z316 – duży wyjątkowy znicz o bardzo dużym czasie palenia. Znicz wyposażony jest parafinowy wkład wymienny o czasie palenia 75 godzin. Znicz pochodzi z najnowszej kolekcji KLASYCZNYCH ZNICZY SZKLANYCH na sezon wszystkich świętych na 2018 rok. LAMPIONY NOWOŚCI 2018 ROK

Produkujemy znicze bez kompromisów, znicze szklane, znicze z ceramiki i znicze kapliczki. Przedstawiamy najnowsza kapliczke z naszej oferty na święto wszystkich zmarłych. Znicz K19. Wyjątkowy znicz w trzech kolorach. białym , złotym oraz srebrnym.

Wzory zniczy które potrafią zaskakiwać i zastanawiać. Znicz Dubaj z wizerunkiem Jezusa wykonanym z odlewu z żywicy przemysłowej. Najnowsza kolekcja na święto listopadowe, cny producenta, błyskawiczna dostawa oraz wyjątkowa jakość w niewyobrażalnych niskich cenach.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.