OCZEPINY FILMOWANE ZA POMOCĄ TRZECH KAMER

Nasze filmy realizujemy profesjonalnymi lustrzankami w systemie Full HD gwarantującym najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Stabilny obraz, naturalne barwy i nieszablonowe kadrowanie w połączeniu z precyzyjnym montażem i starannie dobraną muzyką tworzą film oddający atmosferę niepowtarzalnych chwil. Wykonujemy zdjęcia reportażowe z uroczystości oraz z sesji plenerowych. Gotowe prace otrzymują Państwo w formie elektronicznej oraz w profesjonalnie wykonanych fotoalbumach. Specjalizujemy się w produkcji filmowej: od przygotowania produkcji po końcowe etapy postprodukcji. Realizujemy reportaże ślubne oparte o niestandardowe rozwiązania. Niektórzy nazywaliby to: wideofilmowanie. Nie staramy się konkurować z typowymi usługami wideofilmowania. Nie oferujemy typowych filmów „jak u innych”. Nie używamy animacji serduszek ani sztucznego przedstawiania świadków, rodziców i pary młodej przed kamerą. Zrealizować film, który będzie stanowił jedną całość. Będzie posiadał wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Głównymi bohaterami jest zawsze młoda para, i to oni przeprowadzają widza przez poszczególne etapy filmu. To co trzeba ;-). Często spotykamy się z pytaniami typu : „od której do której?”, „jaki sprzęt” itp. Na wszystkie takie pytania istnieje tylko jedna odpowiedź:
„Pracujemy tak, aby efekt naszej pracy był jak najlepszy”. Spotykamy się z parą młodą przed ślubem, aby zrealizować wywiady. Dzięki temu zmonotowany reportaż będzie ciekawy. Pracujemy zawsze na 3 kamery. Jeśli warunki na to pozwalają, przysięga rejestrowana jest z 3 kamer.
Reportaże ślubne to usługa dość powszechna. Warto jednak pamiętać, że ślub jest wydarzeniem niepowtarzalnym. Wymusza to na operatorach całkowite zaangażowanie i skupienie na wykonywanej pracy. Zwiększenie ilości kamer pozwala na bardziej naturalny montaż.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.